Zmień rozmiar tekstu: A+ | A- | Reset

Biuletyn Informacji Publicznej

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej w Łomiankach

Personel Szkoły

Wprowadził: admin@icds
Data wprowadzenia: 18 | 10 | 2013
Modyfikacja: 04 | 09 | 2019
Wydrukuj

Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1
im. Marii Kownackiej w Łomiankach

Nazwisko i imię
1.      Andrzejewska Agnieszka
2.      Barszcz Kinga
3.      Bickmann – Dębińska Maria
4.      Borowska – Syta Agnieszka
5.      Brzozowska Agnieszka
6.      Budka Marzanna
7.      Burcicka Agnieszka
8.      Burzyńska – Bębenek Marta
9.      Choduń Jolanta
10.  Czerniak Monika
11.  Dąbrowska Monika
12.  Dragan Monika
13.  Duszyńska Jarmina
14.  Gluz Joanna
15.  Hermanowicz Sławomir
16.  Hofman Jolanta
17.  Jarząbkowska Iwona
18.  Jaworska Joanna
19.  Kacprzak Kamila
20.  Kamińska- Wasiak Izabella
21.  Kapel – Juchniewicz Anna
22.  Kapitańska Karolina
23.  Kopeć Ewelina
24.  Kosik Joanna
25.  Kowalska Anna
26.  Kozarzewska Anna
27.  Kozińska – Rychner Małgorzata
28.  Krukar Monika
29.  Krzywiec Łucja
30.  Kwapień Małgorzata
31.  Lazarska Małgorzata
32.  Lenczewska Małgorzata
33.  Lis Marek
34.  Lusa  Katarzyna
35.  Maciejewska Donata
36.  Makowska Katarzyna
37.  Michałowska Ewa
38.  Mosakowski Jakub
39.  Moszczyńska Marta
40.  Mucha Paulina
41.  Murawska Monika
42.  Niegowska Magdalena
43.  Niewęgłowska Anna
44.  Niewiarowska Iwona
45.  Niżnik Danuta
46.  Oniśk Joanna
47.  Oracz Marzena
48.  Pałasz Małgorzata
49.  Pawluk  Katarzyna
50.  Piasecka Mariola
51.  Pietras Anna
52.  Piędziak Katarzyna
53.  Piórkowska Anna
54.  Płonka Agata
55.  Podgórska Magdalena
56.  Podowski Mirosław
57.  Popis Ilona
58.  Przondo – Milewska Gabriela
59.  Przybyłowicz Wioleta
60.  Puzynowska Bernadeta
61.  Rogalska Magdalena
62.  Romanowska Joanna
63.  Rozmarynowska Aneta
64.  Różalska – Nagrodzka Aneta
65.  Rymek Jolanta
66.  Salwowska Karolina
67.  Sobczuk Marta
68.  Stawikowska  – Słucka Monika
69.  Stępień Agnieszka
70.  Surowiec Agnieszka
71.  Szczyglewska Anna
72.  Szewczyk Edyta
73.  Szymańska Lidia
74.  Śladowska – Gębusia Ewa
75.  Trybańska – Strońska Małgorzata
76.  Ujazdowska Małgorzata
77.  Urbańska Jolanta
78.  Walendzik Anna
79.  Waloch – Kowalska Justyna
80.  Wiśniewska Renata
81.  Zalewska Magdalena
82.  Żelasko Agnieszka
klasa wychowawca
0a Wioleta Przybyłowicz
0b Ewa Śladowska – Gębusia
1a Agnieszka Borowska – Syta
1b Jolanta Urbańska
1c Małgorzata Lazarska
1d Agnieszka Andrzejewska
2a Joanna Gluz
2b Agnieszka Żelasko
2c Agnieszka Stępień
3a Justyna Waloch – Kowalska
3b Joanna Oniśk
3c Marta Burzyńska – Bębenek
3c Marzanna Budka
4a Katarzyna Pawluk
4b Lidia Szymańska
5a Iwona Niewiarowska
5b Anna Szczyglewska
5c Monika Stawikowska – Słucka
5d Monika Krukar
5e Ewa Michałowska
5f Edyta Szewczyk
6a Mariola Piasecka
6b Karolina Salwowska
6c Anna Niewęgłowska
6d Renata Wiśniewska
6e Paulina Mucha
6f Aneta Rozmarynowska
7a Marzena Oracz
7b Marek Lis
7c Agnieszka Burcicka
7d Donata Maciejewska
8a Magdalena Rogalska
8b Jolanta Choduń
8c Anna Piórkowska
8d Jakub Mosakowski
 
Nazwisko i imię
1.      Andrzejewska Agnieszka
2.      Barszcz Kinga
3.      Bickmann – Dębińska Maria
4.      Borowska – Syta Agnieszka
5.      Brzozowska Agnieszka
6.      Budka Marzanna
7.      Burcicka Agnieszka
8.      Burzyńska – Bębenek Marta
9.      Choduń Jolanta
10.  Czerniak Monika
11.  Dąbrowska Monika
12.  Dragan Monika
13.  Duszyńska Jarmina
14.  Gluz Joanna
15.  Hermanowicz Sławomir
16.  Hofman Jolanta
17.  Jarząbkowska Iwona
18.  Jaworska Joanna
19.  Kacprzak Kamila
20.  Kamińska- Wasiak Izabella
21.  Kapel – Juchniewicz Anna
22.  Kapitańska Karolina
23.  Kopeć Ewelina
24.  Kosik Joanna
25.  Kowalska Anna
26.  Kozarzewska Anna
27.  Kozińska – Rychner Małgorzata
28.  Krukar Monika
29.  Krzywiec Łucja
30.  Kwapień Małgorzata
31.  Lazarska Małgorzata
32.  Lenczewska Małgorzata
33.  Lis Marek
34.  Lusa  Katarzyna
35.  Maciejewska Donata
36.  Makowska Katarzyna
37.  Michałowska Ewa
38.  Mosakowski Jakub
39.  Moszczyńska Marta
40.  Mucha Paulina
41.  Murawska Monika
42.  Niegowska Magdalena
43.  Niewęgłowska Anna
44.  Niewiarowska Iwona
45.  Niżnik Danuta
46.  Oniśk Joanna
47.  Oracz Marzena
48.  Pałasz Małgorzata
49.  Pawluk  Katarzyna
50.  Piasecka Mariola
51.  Pietras Anna
52.  Piędziak Katarzyna
53.  Piórkowska Anna
54.  Płonka Agata
55.  Podgórska Magdalena
56.  Podowski Mirosław
57.  Popis Ilona
58.  Przondo – Milewska Gabriela
59.  Przybyłowicz Wioleta
60.  Puzynowska Bernadeta
61.  Rogalska Magdalena
62.  Romanowska Joanna
63.  Rozmarynowska Aneta
64.  Różalska – Nagrodzka Aneta
65.  Rymek Jolanta
66.  Salwowska Karolina
67.  Sobczuk Marta
68.  Stawikowska  – Słucka Monika
69.  Stępień Agnieszka
70.  Surowiec Agnieszka
71.  Szczyglewska Anna
72.  Szewczyk Edyta
73.  Szymańska Lidia
74.  Śladowska – Gębusia Ewa
75.  Trybańska – Strońska Małgorzata
76.  Ujazdowska Małgorzata
77.  Urbańska Jolanta
78.  Walendzik Anna
79.  Waloch – Kowalska Justyna
80.  Wiśniewska Renata
81.  Zalewska Magdalena
82.  Żelasko Agnieszka
3.      Barszcz Kinga
4.      Bednarczyk – Zomer Aleksandra
5.      Bickmann – Dębińska Maria
6.      Borecka –Kwiecień Joanna
7.      Borowska – Syta Agnieszka
8.      Brzozowska Agnieszka
9.      Budka Marzanna
10.  Burcicka Agnieszka
11.  Burzyńska – Bębenek Marta
12.  Choduń Jolanta
13.  Cichocka – Tadeusiak Emilia
14.  Czerniak Monika
15.  Dąbrowska Monika
16.  Duszyńska Jarmina
17.  Frąckiewicz Hanna
18.  Gluz Joanna
19.  Hofman Jolanta
20.  Jarząbkowska Iwona
21.  Jaworowska Katarzyna
22.  Jaworska Joanna
23.  Kacprzak Kamila
24.  Kaleta Michał
25.  Kamińska- Wasiak Izabella
26.  Karaś Marta
27.  Kawka Anna
28.  Kopeć Ewelina
29.  Korycińska Karolina
30.  Kosik Joanna
31.  Kotowicz Justyna
32.  Kowalczyk Joanna
33.  Kowalska Anna
34.  Kozarzewska Anna
35.  Kozińska – Rychner Małgorzata
36.  Krzywiec Łucja
37.  Kwapień Małgorzata
38.  Ladzińska Aneta
39.  Lazarska Małgorzata
40.  Lenczewska Małgorzata
41.  Lis Marek
42.  Lusa  Katarzyna
43.  Łazicka Katarzyna
44.  Maciejewska Donata
45.  Makowska Katarzyna
46.  Marcinkowska Katarzyna
47.  Mazanka Małgorzata
48.  Michałowska Ewa
49.  Mosakowski Jakub
50.  Murawska Monika
51.  Nazarczuk Artur
52.  Niegowska Magdalena
53.  Niewęgłowska Anna
54.  Niewiarowska Iwona
55.  Niżnik Danuta
56.  Oniśk Joanna
57.  Oracz Marzena
58.  Orzechowski Krzysztof
59.  Pałasz Małgorzata
60.  Pawluk  Katarzyna
61.  Piasecka Mariola
62.  Pielaszkiewicz Monika
63.  Pietras Anna
64.  Piędziak Katarzyna
65.  Piórkowska Anna
66.  Podgórska Magdalena
67.  Popis Ilona
68.  Post Justyna
69.  Przondo – Milewska Gabriela
70.  Przybyłowicz Wioleta
71.  Radkiewicz Małgorzata
72.  Rogalska Magdalena
73.  Romanowska Joanna
74.  Rozmarynowska Aneta
75.  Różalska – Nagrodzka Aneta
76.  Rutkowska Milena
77.  Rymek Jolanta
78.  Salwowska Karolina
79.  Senkiewicz Katarzyna
80.  Sławińska Aneta
81.  Smolińska Agnieszka
82.  Sobczuk Marta
83.  Stawikowska  – Słucka Monika
84.  Stefańska Agata
85.  Stępień Agnieszka
86.  Surowiec Agnieszka
87.  Szewczyk Edyta
88.  Szymańska Lidia
89.  Śmietanka – Sysiak Agnieszka
90.  Ujazdowska Małgorzata
91.  Urbańska Jolanta
92.  Wala Mateusz
93.  Walendzik Anna
94.  Waloch – Kowalska Justyna
95.  Waszkiewicz Katarzyna
96.  Wiśniewska Renata
97.  Witkowska Marta
98.  Wołyńska Anna
99.  Zalewska Magdalena
100. Zawadzka Marzena
101. Żelasko Agnieszka

Pracownicy administracji Szkoły Podstawowej nr 1
im. Marii Kownackiej w Łomiankach

 

  1. Kuna Anna   – sekretarz szkoły
  2. Nakoneczna Małgorzata – sekretarz szkoły
  3. Roszczyk Anna   – sekretarz szkoły
  4. Wielgosz Piotr –  specjalista ds. bhp
  5. Zdun Teresa – pielęgniarka szkolna